דף הבית | אודותינו | צור קשר

קבוצות קנייה, קבוצות קניה, קבוצות רכישה
הצטרפו עכשיו

הצטרפו Group-Car News וקבלו עידכונים על רכבים חדשים, קבוצות רוכשים לרכב, ועוד חדשות ישירות למייל שלכם

שם:
דוא"ל:
תחום

אני מסכים לתקנון האתר.


דף הבית >> אודותינו
אודותינו

Group-Car.co.il אתר רכישת הרכב האמין והגדול בישראל. לאור המחסור במידע רחב ומקיף בתחומי הליסינג המימוני וייבוא אישי, הנחשבים לסבוכים, שם לעצמו אתר group-car מטרה להביא את מירב המידע בצורה אמינה ברורה ופשוטה על מנת שעסקת רכב תהפוך פשוטה, זולה, גמישה וכדאית עבור לקוחותיו.

עם התפתחות שוק הרכב לכיוונים חדשים כגון ייבוא מקביל, ייבוא אישי, ליסינג מימוני וכו' מורגש צורך אצל רוכשי המכוניות לבצע עסקה קלה וגמישה ועל קרקע בטוחה. צוות האתר בוחן כל העת הזדמנויות בכל תחומי הפעילות, החל מהצעות חדשות של ליסינג מימוני עם הגורמים הגדולים והמובילים בישראל, וכלה בייבוא אישי של דגמי מכוניות אשר אינם בנמצא בשוק הישראלי, דרך ייבואנים אמינים ומנוסים.

קבוצות רוכשים, בדומה לקונספט השיווקי הקיים בענף הנדל"ן, גילו כי ניתן למקסם את הכח הצרכני של קבוצת רוכשים לרכבים בכך שקבוצת רוכשים מתאגדת לגוף רכישה אחד ופונה ליבואני רכב ו/או חברות מענף הרכב.
קבוצות רוכשים ברכבים קלות להתאגדות בשל כך שמדובר על רכישה פשוטה וברורה של מוצר מוגדר.
קבוצות הרוכשים יהוו בעתיד הקרוב אמצעי קניה פופולארי אשר ישנה את פני רכישת הרכבים בישראל.

צוות האתר מורכב מאנשי מקצוע המומחים בתחומם בראשות ד"ר נחי פינקלשטיין, החתום על מספר עסקאות מוצלחות בתחומי הסחר ופיתוח עסקי. מודל הפעילות של האתר ממנף את מספר החברים בו על מנת למקסם התועלת ללקוחותיו ע"י השגת תנאים יוצאי דופן בעסקאות השונות, ועל כן ישנה משמעות למספר חברי מועדון group car.
האתר אינו גובה תשלום על שרותיו.